search

PUNŤO (B346)

Pohlavie:
Vek:
Výška:
Kamarát so psíkmi:
Kamarát s mačkami:
Kamarát s deťmi:
Stav zvieratka:
Povaha:
Vhodný

Ako adoptovať ?

Odhadovaný dátum narodenia: 5.6.2021

V dospelosti predpokladaná váha:  25 kg

S Punťom už viac nevykúzlime. Parvo sme vyliečili, jeho stav stabilizovali a chlapčisko nezbedné nám proste musí do operácie dospieť. Načo však predlžovať jeho život v útulku. Možno je niekde tam za naším plotom zodpovedná rodina, ktorá dokáže nie len bezmedzne milovať ale aj sa postarať o tak špecifického psíka. Punťík je povahou šteňa ako každé iné. AKčný malý čert, ktorý by neustále behal a skákal. Budúca rodina ale musí mať rozum namiesto neho. Punťo si nesmie chrbticu poškodiť viac ako ju už má. Nesmie skákať ani robiť prudké pohyby. Čiže zatiaľ žiaden gauč, postel ale ani naháňačky v parku a bohužiaľ ani hry s inými psíkmi či deťmi. Nuda ? No áno ale je to cena za to, že možno o rok bude môcť žiť normálny psí život. Punťo je psík s úžasným charakterom a milujúcim srdcom a my mu veľmi prajeme, aby to čím skôr mohol ukázať vo svojom domove.


Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR


MINULOSŤ: Punťo nemá práve šťastný úvod do života. Prišiel k nám z osady, kde sa ho pokúšali "vyliečiť". Prišiel s pokročilou dermatítídou a poškodením chrbtice, ktoré budeme musieť časom operovať. Aby toho nebolo málo včera sa u drobca prejavilo parvo. Napriek tomu, že bol v izolácii v budove len s dávno očkovanými psíkami a ošetrovateľom, ktorý ani nechodil pre jeho bezpečie medzi neočkované šteniatka. Vážne už nevieme, čo urobiť viac 🙁 Parvo u nás nebolo 2 mesiace a práve tento chudák to musel teraz schytať. Puntík je však bojovník. Napriek tomu, že má málo síl stále vrtí chvostom a vyžaruje nekonečné množstvo lásky, odvahy a sily.
😭Znova sa potvrdilo, že zvieratká v osadách nepatria medzi tie najzdravšie a ich liečba je mnohokrát zdĺhavá a nákladná.
Prosíme vás tentoraz za Punťa ❤🐾. On sa na tento zlý svet nepýtal. On nikomu neublížil. 🐶Napriek tomu tento anjelik už trpel viac než dosť. A mnoho trápenia má pred sebou, kým konečne vyhrá svoj boj o šťastný psí život.
Punťo už minulý týždeň podstúpil neurologické vyšetrenie v Trenčíne, aktívne liečime jeho zápal kože, no momentálne je na tom najhoršie s parvom.
Robíme čo je v naších silách. Prosíme vás o to isté. Záleží vám na životoch tých stoviek zvierat bez mena umierajúcich v špine a hlade ? Podporte našu prácu, zachránte Punťa.
Transparentný účet: SK0383300000002801633579
platby z ČR: 2801633579/2010
poznámka: PUNTO
PAYPAL: pomocnks@gmail.com
📱POŠLI DARCOVSKÚ SMS(len pre SR)📲
V TVARE "DMS NKS" na číslo 877