24.5.2021

Odkiaľ sa objavila táto (kedysi majestátna) nádherná ovčiačka nikto netuší. Chúďatko v tomto zúfalom stave zablúdilo do náhodného dvora. Hladná a vysilená z posledných síl prosila o pomoc. Ktoré monštrum spôsobilo tento jej stav netušíme. Vieme však čo by si zaslúžil takýto človek 🤬. Júlia je pomerne mladá fenka. Má pred sebou ešte krásny život, len čo ju znovu postavíme na nohy. Tie sú síce momentálne tiež v hroznom stave vplyvom podvýživy a slabosti, ale pokúsime sa ju "opraviť" spať na krásneho psíka.

Táto nešťástná kôpka kostí a hnijúcej kože zabudnutá v špine umierala na totálne vysilenie. Júlia je milujúca a oddaná psia dáma. To ako sa ku nej ľudia zachovali si vôbec nezaslúžila 😭 našťastie sa ku nám dostala včas a my spoločnými silami urobíme všetko pre to, aby z nej bol znova zdraví psík. Aby už nikdy nezažila nič zlé vo svojom živote.

193983099_2964299283890506_2701421638157275938_n.jpg


7.7.2021

S Júliou je strašne zle. Robíme, čo je v našich silách no dnes ráno sa vôbec nevedela postaviť na nohy. Rýchlo hneď z rána sme utekali na veterinu aby sme jej pomohli. Je už mesiac u nás a stále je na tom zle mentálne, fyzicky a psychicky. 😭 Na veterine ostáva na infúziach a my stále dúfame, že to zvládne a dokáže si potom nájsť rodinu, s ktorou prežije dlhý a šťastný zivot.❤️ Je to mladé ustráchane psíča, ktoré si dobro v svojom živote právom zaslúži. Prvoradé je však ju momentálne dostať z tohto kolotoča problémov.