13.09.2021
Punťo nemá práve šťastný úvod do života. Prišiel k nám z osady, kde sa ho pokúšali "vyliečiť". Prišiel s pokročilou dermatítídou a poškodením chrbtice, ktoré budeme musieť časom operovať. Aby toho nebolo málo včera sa u drobca prejavilo parvo. Napriek tomu, že bol v izolácii v budove len s dávno očkovanými psíkami a ošetrovateľom, ktorý ani nechodil pre jeho bezpečie medzi neočkované šteniatka. Vážne už nevieme, čo urobiť viac :( Parvo u nás nebolo 2 mesiace a práve tento chudák to musel teraz schytať. Puntík je však bojovník. Napriek tomu, že má málo síl stále vrtí chvostom a vyžaruje nekonečné množstvo lásky, odvahy a sily.
😭Znova sa potvrdilo, že zvieratká v osadách nepatria medzi tie najzdravšie a ich liečba je mnohokrát zdĺhavá a nákladná.
Prosíme vás tentoraz za Punťa ❤🐾. On sa na tento zlý svet nepýtal. On nikomu neublížil. 🐶Napriek tomu tento anjelik už trpel viac než dosť. A mnoho trápenia má pred sebou, kým konečne vyhrá svoj boj o šťastný psí život.
Punťo už minulý týždeň podstúpil neurologické vyšetrenie v Trenčíne, aktívne liečime jeho zápal kože, no momentálne je na tom najhoršie s parvom.
Robíme čo je v naších silách. Prosíme vás o to isté. Záleží vám na životoch tých stoviek zvierat bez mena umierajúcich v špine a hlade ? Podporte našu prácu, zachránte Punťa.
Transparentný účet: SK0383300000002801633579
platby z ČR: 2801633579/2010
poznámka: PUNTO
PAYPAL: pomocnks@gmail.com
📱POŠLI DARCOVSKÚ SMS(len pre SR)📲
V TVARE "DMS NKS" na číslo 877
Punťo potrebuje aj tieto veci:
podložky pod pacienta
https://eshop.pomahamutulkom.sk/na-konci-sveta/42-podlozka-absorpcna-25-ksbal-90-x-60-cm-.html
veterinárnu diétu na boľavé bruško
https://eshop.pomahamutulkom.sk/na-konci-sveta/130-integra-protect-dog-sensitive-morcacie-s-pastrnakom-150-g-nks.html
Vaše príspevky budú použité na jeho liečbu a lieky.