search

Alex2 (A286)

Pohlavie:
Vek:
Výška:
Kamarát so psíkmi:
Kamarát s mačkami:
Kamarát s deťmi:
Stav zvieratka:
Povaha:
Vhodný

Ako adoptovať ?

Odhadovaný dátum narodenia: 01.04.2016

Výška: 65 cm Váha: 35 kg

ALEXov majiteľ zanedbal výchovu natoľko, že si s ním nevieme rady ani my. Je psychicky nevyrovnaný a nevyspytateľný. Napáda ľudí z neistoty aj kvôli majetníckym sklonom. Alex nie je vhodný k deťom. Je to pes ku skúsenému kynológovi.S Alexom u nás pracujeme v chránenom kontakte a jemu to vyhovuje. Má svoj režim a v dobrom počasí ostáva na voľno vo výbehu kde sa cez deň striedajú psíky. Domov to nie je, ale má okolo seba ľudí, ktorí mu už nikdy neublížia, každý deň plnú misku, keď na neho príde čas aj nejakú tu zábavu a hlavne bezpečné miesto na život.

S Alexom sa nám podarilo po niekoľkých rokoch trpezlivou prácou dosiahnúť aj to, že si nechá pripnúť vodítko a vyberie sa s nami na kratšiu prechádzku. Stále veríme, že sa nájde ten správny majiteľ aj pre ňho.

Alex je inak veselý macko, ktorý sa poteší každej hračke či mňamke. Prácu s človekom vyhľadáva a vie byť veľmi šikovný a učenlivý. Rýchle priberanie je u ňho trošičku problém a tak je doležité, aby jeho majiteľ dbal na jeho figúru. Je to už psík v svojich rokoch a tak skor vyhľadáva pokojnému sposobu života, vylehovaniu a občasnej prechádzke so svojím človekom. Je inak veľmi nenáročný, stačí mu kus výbehu, papanie, teplá búda, láska a Alex bude najšťastnejší pes na svete. 

Kontakt na adopciu:

Tel.č.: +421 910 672 580

mail: pomocnks@gmail.com

Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.