search

Mr. SAUSAGE (A151)

Pohlavie:
Vek:
Výška:
Kamarát so psíkmi:
Kamarát s mačkami:
Kamarát s deťmi:
Stav zvieratka:
Povaha:
Vhodný

Ako adoptovať ?

Odhadovaný dátum narodenia: 01.01.2018

Výška: 30 cm Váha: 17 kg

Takže, som fešák. To určite vidíte na prvý pohľad. Našiel som sa chudučký v obci na východe Slovenska, predpokladá sa, že ma asi moji majitelia nechceli a zbavili sa ma najhorším možným spôsobom. A to vyhodením na ulicu. Nikto ma však nehľadal, takže pánovi asi nechýbam 🙁

Tak, ako ma prvotné nechceli prijať a nikam vziať útulky, tak ma neprijali na začiatku ani psíky tu, pre moju nepochopenú a trochu drsnú povahu.Tak, ako veľmi milujem ľudí (obľubujem najmä dámy) a ich prítomnosť, sa vo mne mieša aj povaha poľovníckeho pracanta. Chlapov veľmi zo začiatku nemusím, no keď si zvyknem, milujem aj ich.

Pre svoj život potrebujem človeka, ktorý by mi dal výchovu, čas a pozornosť a ja by som ho odmenil nekonečnou láskou a oddanosťou.Bol by som vďačný za domov niekde na dvore pri domčeku, kde by moje labky vedeli celý deň pobehovať, zároveň moje očká všetko sledovať a hlasom by som dal najavo, že svojich pánov si viem chrániť.

S Mr.Sausage sme sa u nás začali venovať noseworku, ktorý ho veľmi baví. Je tam v svojom živle, keďže je pre ňho ako pre jazvečíka prirodzené hľadať, ňuchať a používať ňufáčik. Pri akejkoľvek práci je však tento fešák skvelým parťákom a tak každý človek si pri ňom nájde to svoje. Na vodítku chodí krásne, je zvyknutý cestovať v prepravke a je skvelým adeptom aj na výlety....samozrejme s ohľadom na jeho krátke nožičky :D Tak neváhaj a adoptuj si tohto dobrodruha! 

Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.

💌KONTAKT:💌

pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580