search

Mr. SAUSAGE (A151)

Pohlavie:
Vek:
Výška:
Kamarát so psíkmi:
Kamarát s mačkami:
Kamarát s deťmi:
Stav zvieratka:
Povaha:
Vhodný

Ako adoptovať ?

Takže, som fešák. To určite vidíte na prvý pohľad. Našiel som sa chudučký v obci na východe Slovenska, predpokladá sa, že ma asi moji majitelia nechceli a zbavili sa ma najhorším možným spôsobom. A to vyhodením na ulicu. Aj keď mám v sebe aj dosť silnú krv poľovníka, takže som sa kľudne mohol aj sám zatúlať. Nikto ma však nehľadal, takže pánovi asi nechýma 🙁 . Prišiel som sem do centra, no i, keď je môj život zachránený, stretol som sa tu bohužiaľ s nepochopením partie.

Tak, ako ma prvotné nechceli prijať a nikam vziať útulky, tak ma neprijali ani psíky tu, pre moju nepochopenú a trochu drsnú povahu. Tak, ako veľmi milujem ľudí a ich prítomnosť, sa vo mne mieša aj povaha drsného poľovníckeho pracanta. Chlapov veľmi zo začiatku nemusím, no keď si zvyknem, milujem aj ich. Pre svoj život potrebujem človeka, ktorý by mi dal výchovu, čas a pozornosť a ja by som ho odmenil nekonečnou láskou a oddanosťou.

Bol by som vďačný za domov niekde na dvore pri domčeku, kde by moje labky vedeli celý deň pobehovať, zároveň moje očká všetko sledovať a hlasom by som dal najavo, že svojich pánov si viem chrániť. 

Odhadovaný dátum narodenia: 01.01.2018

Výška: 35 cm      Váha: 15 kg


⌛Odkiaľ som ?⏳
Pochádzam z obce na východnom Slovensku.

💉Zdravie💉
Kvôli zdravotným problém, ktoré som mal môžem papať len kvalitnú stravu. Inak som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

💖Čo mám rád💖

Obľubujem dobré jedlo a dámsku spoločnosť. Som dobrodruh, ktorý rád spozná svet.


🏠Domov🏠
Hľadám si domov skôr na dvore pri domčeku, ale musí tam byť dobrý plot, lebo pletivo mi nerobí problém podhrabať. Život v byte by nebol problém ak dokážeš poriadne vybehať moje labky.

👫Ľudia👫
Z ľudí si najviac rozumiem s ráznymi mužmi a ženami, ktoré dokážu určiť hranice. S deťmi určite bývať nechcem. Nežné ženské srdcia pri mne veľmi rýchlo zmäknú a stáva sa zo mňa rýchlo tvrdohlavý rozmaznanec.

🐱Zvieratá🐶
S inými psami si nie vždy rozumiem, vo svojom domove chcem byť skôr jedináčik. Momentálne trávim väčšinu dňa s dvoma fenami, no tie ma majú poriadne pod papučou.

Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.